ماسک بر روی صورت مرد با پیرهن آبی و کروات زده در حال نشان دادن هر دو دست خود به صورت ایست و آسمان دودی و آلوده و ساختمان های مرتفع

این عکس با کیفیت را می توانید بر روی بروشور ، کارت ویزیت یا تراکت فروش تجهیزات جنگی و فرشگاه های خرید اسلحه و وسایل جنگی و انرژی پاک و سوخت پاک و حفاظت از محیط زیست استفاده نمایید.

اندازه با کیفیت عکس: 4200×3031 پیکسل

فرمت تصویر: JPG

کد محصول: 1299

تصویر با کیفیت ماسک بر روی صورت مرد با پیرهن آبی و کروات زده در حال نشان دادن هر دو دست خود به صورت ایست و آسمان دودی و آلوده و ساختمان های مرتفع را همچنین می توانید در شبکه های اجتماعی نظیر اینستاگرام ، فیس بوک یا تلگرام برای افزودن جذابیت این شبکه ها استفاده نمایید که در جلب و جذب نظر مخاطب بسیار موثر است.

شما این عکس زیبا را از ” فوو ” مرجع عکس با کیفیت و تصاویر موضوعی هنری ، فتوگرافی و تجاری دانلود می نمایید و می توانید با چاپ آن بر روی شاسی یا استفاده از چاپ دیجیتال محیط کار یا منزل خود را زیبا کنید.

ماسک بر روی صورت مرد با پیرهن آبی و کروات زده در حال نشان دادن هر دو دست خود به صورت ایست و آسمان دودی و آلوده و ساختمان های مرتفع

کیفیت لازم برای چاپ روی بنر ، چاپ افست ، چاپ دیجیتال و کوتد ، ماگ یا انواع سطوح را بسته به دستگاه چاپ یا لابراتوار مورد استفاده دارد.

لیست برچسب ها: ,ماسک ضد شیمیایی, شیمیایی, جنگ, جنگی, ماسک, حفاظت محیط زیست, هوای پاک

دیدگاه ها

دیدگاهی هنوز وارد نشده است! اولین کسی باشید باشید که دیدگاه خود را می نویسید.

گذاشتن دیدگاه